Vrh A (24.6.2014)

24.6.2014 se nám narodila naše první koťátka -  3 kocourci a 2 kočičky: Aelis, Airin, Albert, Assim, Antos. Vrh je krásně vyrovnaný a je vidět, že maminka s tatínkem se vynasnažili předat svým dětičkám to nejlepší. Koťátka se mají čile k světu, krásně prospívají a čekají na své nové rodinky, do kterých se vydají nejdříve ve 13. týdnech, samozřejmě vybavena do začátků. Již v 5. týdnech úspěšně používala záchodky.

Naše koťátka (no samozřejmě i dospěláci) jsou krmena prémiovými a superprémiovými krmivy - granulemi Taste of the Wild, Cosma, Shesir, kuřecím masem, treskou, jemně mletým hovězím masem.

19.8. byla naše mimina vakcinována a čipována (zároveň vybavena pasy nebo očkovacími průkazy), kód čipu je součástí PP (jednotlivá koťátka si do registru přihlásí noví majitelé na svou adresu). Koťátka vše zvládla bez problémů - největší starosti měla maminka Felis, ale když je přepočítala, zkontrolovala a všechny pomazlila a rampelníčci lumpačili, jako předtím, byla spokojená.

16.9. proběhla 2. vakcinace a nezbytná prohlídka našich mimin - vše dopadlo výborně a koťátka jsou připravena odejít ke svým novým páníčkům.

 

Jméno

barva

rezervace

1.

Assim

Blue colorpoint

v novém domově

2.

Albert

Seal mitted

v novém domově

3.

Aelis

Blue mitted

v novém domově

4.

Airin

Seal colorpoint

v novém domově

5.

Antos

Seal bicolor

zůstává doma

Vysvětlivky: "volný" - koťátko je volné k prodeji dle specifikace - na mazlíka (s podmínkou kastrace), nebo k chovu

                  "rezervován" - koťátko je zamluveno - zájemce i chovatel může zamluvení zrušit

                  "závazně rezervován" - koťátko je závazně rezrvováno složením zálohy (s doložením smlouvou o složení zálohy), nevratná zavazující záloha,chovatel je zavázán kotě prodat zájemci,který na kotě složil zálohu.Pokud zájemce kotě odřekne, záloha zůstává chovateli. Doplatek ceny koťátka složí budoucí majitel při převzetí koťátka (doloženo kupní smlouvou).

                   "v novém domově" - koťátko je již u nových majitelů

 

Více fotek ve fotogalerii - je průběžně doplňována a novým páníčkům koťátek bude k dispozici s další sadou nezveřejněných fotek jejich koťátka.

Assim - kocourek Blue colorpoint

Největší a nejchlupatější z koťátek, mazel a velký pohodář. Má předpoklady vyrůst v dobře stavěného, mohutného kocoura s pravou ragdolí povahou. Vyrůstá z něj krásně modrooký, výstavní kocourek.

Assimek byl dlouho zamluven, ale paní je v současnosti dlouhodobě hospitalizována, proto musela pořízení koťátka odložit.

Váha v 5.týdnech 700 g

Váha v 6. týdnech 900 g

Váha v 8. týdnech 1.300 g

Váha v 9.týdnech 1.600 g

Albert - kocourek Seal mitted

Bertík je věrnou kopií své maminky. Jeto velmi chytrý kocourek,pořád připravený objevovat nové věci a hry - a mazlit se. Bertík je závazně rezervován, ale paní majitelce při případné účasti na výstavách rozhodně bude dělat radost.

Váha v 5. týdnech 666 g.

Váha v 6.týdnech 870 g.

Váha v 8. týdnech 1.200 g

Váha v 9.týdnech 1.465 g

Bertík je již v novém domově .

 

 

Antos - kocourek Seal bicolor

Náš jediný bicolorek - benjamínek. Rozmazlený mazánek, maminčino miminko, lumpík a vděčný mazel. Nejšťasnější je u maminky a svého dvounožce, který ho hladí a mazlí...

Váha v 5. týdnech 614 g.

Váha v 6.týdnech 830 g.

Váha v 8.týdnech 1.160 g.

Váha v 9.týdnech 1.460 g

Kocourek se vybarvoval poněkud pomaleji, s jeho prodejem jsme nespěchali - náš malý vnuk si jej velmi oblíbil. Tošíček je kocourek s mimořádně silným poutem k člověku, s ragdollí povahou, takovou, jaká je u těchto kočiček propagována - zjistili jsme, že je nad nad naše síly jej prodat. Omlouváme se proto tímto, ještě jednou zájemcům o toto koťátko - zůstane u nás jako mazlíček a kamarád naší rodiny.

Na své první výstavě, kam jsme jej vzali s maminkou, a také kvůli ní (mamina výstavy opravdu nemusí), se Tošíček choval jako doma, byl vděčným objektem návštěvníků, protože neúnavně honil hračky i mávátka a byl nadšený z každé pozornosti, zvláště dětí. Dostal své první EX1 a na mámu působil jako nejlepší psycholog. Tak už je prostě náš.

Aelis - kočička Blue mitted

Princeznička něžná zbarvením i povahou. Hravá, mazlivá panenka. Krásně modrooká a pěkně vybarvená.

Váha v 5.týdnech 608 g.

Váha v 6.týdnech 792 g.

Váha v 8.týdnech 1.100 g

Váha v 9.týdnech 1.400 g

Aelis je již v novém domově. Fotografie laskavě zaslané novými páníčky umístěny do alba.

Airin - kočička Seal colorpoint

Princeznička - nejtmavší z koťátek. Velká kamarádka s benjamínkem Antosem. Hravá, a velmi přítulná - o místo na klíně se s Antíkem vždycky podělí.Kromě krásně modrých očí je i pravidelně vybarvená, s výstavními předpoklady.

Váha v 5.týdnech 600 g.

Váha v 6.týdnech 790 g.

Váha v 8. týdnech 1.120 g.

Váha v 9.týdnech 1.420 g

TOPlist