Vrh C (12.4.2016)

Matka : CH Felis Lady Blue Anfe, CZ

Otec: CH Colin-Cobliky, CZ

Oba rodiče neg.vyšetřeni na FELV, FIV, PKD, HCM, kr. skupina A

12.4.2016 jsme se dočkali 4 krásných koťátek. Felis vše zvládla na výbornou a mimina se mají čile k světu.

 

16.4.2016 - máme tmavá ušiska a jeden z nás i nožičky - tak to vypadá, že 3 po mamince a taťkovi a jeden z nás si ponožky sundal a tak bude colorpoint. Jsme řádně hladoví a na světě se nám líbí - občas si hovíme i v dvounožcově dlani - prý abychom si zvykli - no, je tam teplo, lehounce nás šimrá, to si asi zvykneme snadno...

 

22.4.2016 - už druhý den koukáme na svět - tedy zatím jen v příšeří domečku - to nám zatím úplně stačí. Když nám byl týden, nastalo vážení - prý jsme pěkní puclíci, přibrali jsme všichni o 120 % ! Kluci už mají přes 200 g, a naše princezna 182 g. Tak z nás mají radost. Máma i dvounožci. Fotky máme ve fotogalerii.

29.5.2016 - máme se skvěle a přijímáme návštěvy - když nám bylo 6 týdnů, byli se za námi podívat dvounožci, kteří by nás chtěli za kamarády - hráli si s námi a drbali nás za ouškem a říkali, jak jsme krásní - no to samo že jsme! My všichni 3 kluci už svoje kamarády máme, oni se na nás moc těší. Prý ještě přijedou. Jen ségra ještě kamarády nemá - s tou prý je to složitější, no jó, holky.

Tak nás jen tak trochu představím, aby jste věděli, co jsme zač:

Mně říkají Cooki a tvrdí, že jiné jméno nemůžu mít. Jsem zvědavý, co nového ještě objevím a já objevuju moc rád . Kamarádím asi nejvíc se ségrou - no je to holka, ale je s ní fakt legrace. Vždycky, když něco objevím, jde do toho se mnou - v tom je skoro jako kluk. Mí noví kamarádi mají dvě holčičky, a protože s holkama jsem kamarád, tak to bude prima.

Největší brácha je Coudy - dvounožci říkají , že je pohodář a budoucí kočičí terapeut, - no tedy šmajchlíř, to on je, kamarádi, kteří si ho vybrali jsou z něj celí pryč a moc se na něj prý těší.

Cassius je můj třetí bráška - mám ho taky moc rád, jako všechny moje sourozence, on taky žádnou legraci nezkazí. Dvounožci říkají, že je osobnost, no to tedy úplně nepotvrzuju, ale je pravda, že si někdy teda hraje trochu na sólistu, když si všichni hrajeme, on spí, když se všichni hrneme k misce, on jde pít od mámy, když jsme všichni rozmotali papírovou utěrku (pomohl nám starší veliký brácha), on si počkal na tu tvrdou ruličku....neříká se tomu vyčůránek? Má už také kamarády, poletí s nimi až do Montpelieru, a to prý je fakt dálka.

A naše Cleopatra - no, na královnu si teda opravdu nehraje, a to si hraje moc ráda. Kamarády ještě nemá, protože dvounožci se rozhodli, když prý je tak hezká, že s výběrem kamarádů ještě počkají, až trochu povyroste, a jestli z ní bude tak krásná kočička, jak se zatím jeví...no, mně se jeví, že je to naše správná ségra a to je pro nás nejdůležitější.

 

 

Jméno

barva

rezervace

1.

Cooki (kocour)

Seal h.mitted

v novém domově

2.

Coudy (kocour)

Seal colorpoint

v novém domově

3.

Cassius (kocour)

Seal mitted

v novém domově

4.

Cleopatra (kočka)

Seal mitted blaze

vyhodnocování chovnosti

 

TOPlist