DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Vrh D (7.6.2017)

 

Matka : CH Felis Lady Blue Anfe, CZ
 
Otec: CH Colin-Cobliky, CZ
 
Oba rodiče neg.vyšetřeni na FELV, FIV, PKD, HCM, kr. skupina A

 

7.6.2017 se nám narodilo 5 krásných miminek - 2 kocourci a 3 kočičky

 

Koťátka jsou všechna u svých nových kamarádů a my všem vám, majitelům a kamarádům našich mimin děkujeme za výborné reference a pravidelné zprávy o vašich čtyřnohých mazáncích a jsme moc rádi, že mají tak skvělé rozmazlovatele.

 

Fota ve fotogalerii "Vrh D"

 Po domluvě je první návštěva koťátek v naší CHS vždy možná v 6 týdnech jejich věku, kdy už jsou naše mimi dostatečně připravená a silná (pokud nemáme maličká koťátka, není návštěva problémem kdykoliv po domluvě). Těšíme se, že s naší pomocí našli jen samé skvělé kamarády!

 

Jméno

barva

rezervace

1.

kocourek Dexter

Blue colorpoint

v novém domově

2.

kočička Disney

Seal mitted (with blaze)

v novém domově

3.

kočička Daphne

Seal mitted (with blaze)

v novém domově

4.

kočička Daisy

Seal mitted (with blaze)

v novém domově

5.

kocourek Damian

Seal mitted (with blaze)

v novém domově

Vysvětlivky: "volný" - koťátko je volné k prodeji dle specifikace - na mazlíka (s podmínkou kastrace), nebo k chovu

                  "rezervován" - koťátko je zamluveno - zájemce i chovatel může zamluvení zrušit

                  "závazně rezervován" - koťátko je závazně rezrvováno složením zálohy (s doložením smlouvou o složení zálohy), nevratná zavazující záloha,chovatel je zavázán kotě prodat zájemci,který na kotě složil zálohu.Pokud zájemce kotě odřekne, záloha zůstává chovateli. Doplatek ceny koťátka složí budoucí majitel při převzetí koťátka (doloženo kupní smlouvou).

                   "v novém domově" - koťátko je již u nových majitelů

 

Tedy, abychom se jen trošku představili, když už máme všichni jména, víte, když máte jméno, ať již jste čtyřnožec, nebo dvounožec, je to velmi důležité. Protože proto, že když máš jméno, někomu patříš, a to znamená, že je veliká šance, že tomu, kdo ti dal jméno, nebudeš lhostejný. A to my tedy, jak se zdá, opravdu nejsme. A za to jsme i s našimi dvounožci moc rádi. Jsme jejich "Malá Déčka", donedávna ještě broučínci, mimi, ňuňuňu, rampelníčci, mazánkové, zlatíčka, koťátečka, ale teď už jsme, s přispěním našich kamarádů já Dexter, brácha Damián a ségry Daisy, Disney a Daphne. Já jsem se narodil poslední. Byl jsem nejmenší, a trochu jsem zamotal dvounožcům hlavu. Jsem modrooký - no to my všichni, ale já jsem navíc ještě modrochlupatý - no, mne to nepřekvapilo, ale dvounožce trochu ano. Rodičové jsou totiž oba černohnědí, tak se to úplně tedy nečekalo - ale taťka má v záloze trochu modré barvičky (prý se tomu říká ředící gen), no a už se mu jednou povedla modrá ségra. A teď já. Tak jsem trochu vyjímečný a tak jsem na to pyšný a z té radosti jsem brzy přerostl všechny naše ségry a teď už mi zbývá přerůst jen našeho válečka Damiána. No, to asi nedám. Mně totiž všechno děsně zajímá a taky si děsně rád hraju. Jeho taky všechno zajímá, ale hraje si na můj vkus moc jednotvárně. Všechno uválí. Ségry mám rád, to se rozumí, už mne nepřerostou, a je s nimi super legrace. Nejvíc asi s Daisy a Daphne. S těmi se kočkuju nejvíc. Disney si s námi taky ráda hraje, ale kamarádí víc s Damiánem. Protože když se kočkujeme, sází na jistotu. Jsme moc rádi, že jsme našli prima kamarády, kteří prý na nás i dost dlouho čekali. Už jsme se se všemi viděli a když víme, jak nás mají rádi, tak my jim to oplatíme. Slibujeme!

Teď už si pomalu balíme ranečky a moc se s nimi těšíme na nová dobrodružství, objevování, mazlení a hraní. A naši dvounožci prý moc děkují, že mají naši budoucí kamarádi o nás zájem a my se budeme snažit jim dělat jen samou radost.Fáááákt!!!

 

 

 

 

Více fotek ve fotogalerii - je průběžně doplňována a novým páníčkům koťátek bude k dispozici s další sadou nezveřejněných fotek jejich koťátka.

 

Tak, a už jsme všichni...

A ráno druhý den ... (mamča na snídani).