Koťátka

"Stáváš se navždy zodpovědnýmm z to, cos k sobě připoutal"

(Antonie de Saint-Exupéry)

Naše koťátkaa jsou vychována v rodině, kterou s námi vytvářejí, dokud neodejdou do svých nových domovů. A my i nadále chceme být informováni o tom, jak rostou, jak se mají, jsme k dispozici jejich majitelům radou a pomocí. Každé kotě si bere kus našeho srdce, které si sebou vezme do světa - a my chceme každému z nich poskytnout domov plný lásky.
 
Chceme se tedy osobně setkat se všemi, kdo se zajímají o naše mimi, protože je na nás, abychom rozhodli, jaký život připravíme pro naše nejmenší. Děláme za ně životní rozhodnutí a snažíme se učinit tak s nejvyšší možnou odpovědností.
 
Plánujeme spojení Valera x Ekler (zima 2021). Na jaře plánujeme koťátka od kočičky Tessy, dříve se však těšíme, že se s námi podívá na výstavy.
 
Chovnou kariéru ukončil kocourek Godyer (držitel titulu Grandinterchampion FIFÉ) a kočička Baylis (oba *2017). Oba byli před časem kastrováni. Tvoří nerozlučný pár. Velmi nám záleží na tom, aby prožili šťastný a láskyplný život u milující rodiny. Kastrované kočičky mezi nekastrovanými nejsou v pohodě a i když je toto rozhodování pro chovatele velmi těžké, musíme z lásky k nim upřednostnit jejich šťastný život. Hledáme tedy pro oba milující dvounožce. V žádném případě je nechceme rozdělit a s jejich novou rodinou chceme být dále v kontaktu a rádi bychom je také navšívili. Pokud máte zájem o tyto naše dva svěřence, ozvěte se nám a domluvíme se na návštěvě. Velmi nám záleží na tom, aby tahle životně svázaná dvojka měla dobrý domov.
 
Vysvětlivky: „volné“ - kotě je možné prodat podle specifikace - jako mazlíčka (po kastraci) nebo pro chov
 
                  „přeběžná rezervace" - předběžně rezervováno - zájemce i majitel může rezervaci zrušit
 
                  „závazná rezervace“ - kotě je závazně zerervováno (doloženo složením zálohy, která je nevratná), chovatel je povinen prodat kotě zájemci,  který na kotě zaplatil zálohu. Budoucí cena kotěte bude uhrazena budoucím vlastníkem po obdržení kotěte (doloženo kupní smlouvou s odečtením výše složené zálohy).